Maturanti darcami krvi

Blíži sa čas Vianoc a my sme si pre Vás pripravili vianočnú súťaž v rámci projektu SČSEL - Slovenská a Česká stredoškolská ešportová liga. Súťaže sa môže zúčastniť každý študent Strednej školy / Gymnázia na území Slovenskej a Českej republiky.

V rámci nášho úspešného projektu SSEL - Slovenská stredoškolská ešportová liga prinášame pre vašich žiakov strednej školy Vianočnú súťaž, kde môžu vyhrať hodnotné darčeky pod vianočný stromček. Uvedomujeme si, že pandémia COVID 19 v mnohých rodinách zhoršila finančnú situáciu a práve preto sme sa rozhodli usporiadať takúto súťaž, aby sme študentom mohli spraviť aspoň takto radosť.

Pravidlá súťaže sú jednoduché, žiaci vyplnia jednoduchý formulár v odkaze nižšie a automaticky budú zaradení do losovania. Jedna z najdôležitejších podmienok súťaže je, po vylosovaní predložiť platný ISIC alebo aktuálne potvrdenie o návšteve školy /na tento školský rok/. Každý žiak sa do súťaže môže zapojiť iba 1-krát! V prípade, ak sa žiak pokúsi o p odvod, automaticky sa mu odoberá nárok na výhru. 

Koniec súťaže: 21.12.2021

Odkaz na súťaž: SČSEL Vianoce


David Moštenicky
Project Director - SČSEL